Carli Suspension AS-D3SPKG-CS20IFP-B Commuter 2.0 IFP Front & Rear Shocks
SKU CLI-AS-D3SPKG-CS20IFP-B
Original price
Product Availability
  • Warehouse
    Usually ships out same or next business day
    In Stock
    8 available
Features:
  • Carli SPEC 2.0" Internal Reservoir (IFP) Shocks, Front and Rear
  • Compatible with 3" front lift and 1-2" rear lift.
  • Compatible with Carli Rear Add-a-Packs & Full Progressive Leaf Springs
  • Corrosion-Resistant 2.0 Aluminum Body Ensures A Long Lasting Finish And A Clean Look
  • Improved Suspension Travel Over Factory With 10" Up Front And 11" Rear